Stanowisko nr 1

Stanowisko z utwardzonym brzegiem w stylu angielskim wysypane kamykiem posiada dużo miejsca na namiot dwuosobowy oraz sprzęt wędkarski dla dwóch osób łowiących. Stanowisko nr 1 z lewej strony charakteryzuje się dostępem do trzcin oraz grążeli. Łowiąc na tym stanowisku mamy również dostęp do najgłębszej cześci zbiornika do głębokości 3,2m. Przy przeciwnym brzegu znajdują się zatopione pale co również stanowi atrakcyjne miejsce do położenia zestawów.
Stanowisko nr 2

Stanowisko nr 2 cechuje się bardzo dużą powierzchhnia na której możemy rozbić obóz bez problemu zmieszczą się tam dwa namioty karpiowe. Jest to również stanowisko z utwardzonym brzegiem w stylu angielskim wysypane kamykiem w celu utwardzenia podłoża. Stanowisko nr 2 posiada zróżnicowaną głębokość między innymi dołki 1,6 - 1,8m - 1,9m co sprawia, że będzie duży wybór na usytuowanie swoich zestawów. Przy przeciwnym brzegu znajdują się liczne grążele dając łowiącemu kolejne atrakcyjne miejsce, w którym karpie uwielbiają przebywać.
Stanowisko nr 3

Stanowisko 3 to połączenie stanowiska z utwardzonym brzegiem w stylu angielskim oraz pomostem z platformą która pomieści 2 tripody. Na utwardzonej platformie przed pomostem można zoorganizować obóz z dwoma namiotami. Platforma, na której znajdować będą się wedki posiada bardzo drobne szczeliny oraz frontowe i boczne zabezpieczenie aby zminimalizować ryzyko wpadnięcia do wody karpiowych akcesorii. Stanowisko nr 3 przy przeciwnym brzegu posiada duża ilość przybrzeżnych traw, grążeli oraz pasmo trzciny, które są atrakcyjnym dla tego stanowiska miejscem do nęcenia i położenia zestawów. Głębokość jest dosyć wyrównana i oscyluje w granicach 1,6m.
Stanowisko nr 4

Stanowisko z pomostem oraz drewnianą platformą. Przez wielu uznawane za najbardziej urokliwe z uwagi na zróżnicowaną rośliność prawej krawędzi zbiornika. Przed pomostem jest miejsce do rozbicia nawet dwóch namiotów. Taka sama możliwość istnieje również na nieco wyższych partiach w lesie pozwalając obserwować łowisko z nieco wyższej perspektywy. Stanowisko nr 4 z prawej strony posiada dostępem do grążeli oraz przybrzeżnych traw. Łowiąc na tym stanowisku mamy dostęp do zróżnicowanej głębokości od płytkich dołków 0,9m przez 1,6 aż do głębokości 2,2m co jest drugą po stanowisku nr 1 głębokością łowiska.